Devam Eden Projelerimiz

Bugüne kadar birçok önemli projede yer alan ULTEKEGE'nin tamamlanan projeleri bu sayfada yer alacaktır.
Sizler ile beraber çok daha güzel projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Turgutlu Çamlı Yem Fabrikası

Turgutlu'da Yaşar Grubu tarafından yapılan fabrikanın AG ve zayıf akım işleri ULTEKEGE olarak yapılmaktadır.
Proje kapsamında Alçak Gerilim Dağıtım Panoları Ve Tesisatı, İç Ve Dış Aydınlatma, UPS-Kesintisiz Güç Kaynakları, CCTV Sistemi, Data ve Telefon Sistemi, Yangın Algılama sistemleri yapılacaktır. İmalat ve yapım yapım işi devam etmektedir.

KENT GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ VE PLAKA TANIMA SİSTEMİ PROJESİ

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve ASELSAN arasında yürütülen “Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ve Plaka Tanıma Sistemi (PTS)” sözleşmesi kapsamında; İzmir ve Manisa’da bulunan yaklaşık 8000 metre kazı, 600 adet Mobese kabini, 42 Adet PTS ve 558 adet direk montajı, 2400 adet kamera montajları devam etmektedir.

APM Liman İşletmeciliği

Aliağa liman işletmesini alan uluslararası denizcilik grubuna ait APM Terminals firmasının liman içerisinde kazı ve beton kesim işlemlerinin ardından fiber optik, sinyal, data ve enerji kablolamasının yapımı, sonlandırılması ve devreye alma işlemi devam etmektedir.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

Fiber Optik Tabanlı İletişim Projesi
Bölgedeki haberleşme ve internet hizmetlerini, daha hızlı ve kaliteli bir şekilde çağın gereklerine uygun olarak sunmak amacıyla fiber optik kablolu şebeke tesisi projesi devam etmektedir.
Bu kapsamda yapılan fiber optik kablolu şebeke; hızlı ve kaliteli internet ve haberleşme hizmeti sağlaması yanında daha sonra tesis edilecek sayaç otomasyonu, güvenlik, su, doğal gaz ve elektrik yönetiminden oluşacak bilgisayarlı işletim sisteminin (SCADA) de altyapısını oluşturacaktır. Katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre en yeni teknoloji ile fiber optik alt yapı üzerinden geniş bant hizmetleri (metro Ethernet, ISDN PRI, TTVPN gibi) sunulacaktır.

Bangladesh - Fiber Optik Altyapı Projesi

Bangladesh'in tüm altyapısına talip olduğumuz projede başlangıç olarak start verilen 120.000 metre fiber optik altyapı projesi devam etmekte ve ilk etabın sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Altyapı çalışmalarının bir kısmı lokasyona konumlandırdığımız yönlendirilebilir yatay sondaj makinası ile yapılmaktadır. Bangladesh'in haberleşme altyapısını yapıyor olmanın gururunu sizler ile beraber yaşıyor olmanın sevinci içerisindeyiz.